Objevte novou kolekci svíček Bella Rose
PROZKOUMAT
Přihlášení
0
0 Kč
Ke stažení

Ke stažení


Vítejte v kreativní sekci Bella Rose! Zde si můžete stáhnout do počítače a následně vytisknout námi vytvořené pomocníky, jako například plánovací seznamy s tipy na aktivity nebo odškrtávací seznam pro jednodušší zabalení věcí s sebou na dovolenou. A nezapomeňte nás čas od času navštívit znovu a zjistit, co je tu nového.


Checklist - 15 nápadů na lumpárny skřítka Nisse

Udělejte si adventní období ještě kouzelnější se skřítky Nisse - máme pro vás 15 tipů na lumpárny, které pobaví vás i vaše děti.

Cedulka na dveře - máma pracuje

Taky to znáte - máte homeoffice, potřebujete pracovat, ale děti za vámi chodí pořád dokola se stejnými dotazy? Máme pro vás řešení - nalepte si na dveře tuto cedulku, která zodpoví dotazy za vás, a alespoň na chvíli budete mít klid. Vyzkoušeno, doporučeno!

Máslové sušenky s embosovaným vzorem

Zajímá vás, jak na dokonalé vzorované máslové sušenky? S embosovaným válečkem Goody Woody a tímto originálním receptem je upečete raz dva!

Seznam - 40 tipů na Vánoce plné atmosféry

Krásná atmosféra a Vánoce k sobě prostě patří! Také se těšíte na všechny tradice, které během adventu a Štědrého dne dodržujete? Pokud chcete letos mezi vaše rodinné tradice přidat něco nového, můžete se během vánočních svátků inspirovat některými z našich tipů. A nebo si prostě jen spokojeně odškrtejte, co všechno jste si už užili!

Dopis Ježíškovi - pro holky

Pokud chcete i letos pod vánočním stromečkem objevit něco, co si moc dlouho tajně přejete, doporučujeme vše poctivě zaznamenat do dopisu Ježíškovi! Dopis je psán v ženském rodě, tedy pro ženy, holky i slečny.

Dopis Ježíškovi - pro kluky

Byl jsi letos hodný? Pravdivě odpověz a nezapomeň do dopisu Ježíškovi také připsat, co by ti letos pod stromečkem udělalo největší radost! Dopis připraven na vytištění a je psán v mužském rodě - tedy pro muže, kluky a chlapce.

Seznam - Co nezapomenout na dovolenou pod stan?

Pokud nechcete nakonec spát pod širákem a uprostřed divočiny zjistit, že jste zapomněli na jídlo, doporučujeme s sebou vzít většinu položek z našeho seznamu. Tak hurá za dobrodružstvím!

Seznam - Co si přibalit na dovolenou na pláži?

Ať už míříte k moři nebo k některému z českých rybníků, stoprocentně si musíte na dovolenou přibalit položky z našeho seznamu. Uvidíte, že se vám nakonec budou hodit!

Seznam - Co budete potřebovat na dovolené ve velkoměstě?

Máte letos v plánu navštívit některou z evropských metropolí? Nebo rovnou míříte do některého z amerických velkoměst? Tak či tak určitě oceníte naše tipy, abyste měli v kufru zabaleno vše důležité.

Seznam - Co si zabalit na dovolenou na chalupě?

Jak si nejlépe vychutnáte zasloužený odpočinek na chalupě? Určitě k tomu přispěje i to, že si nezapomenete přibalit nic potřebného! V seznamu najdete i několik tipů na vytvoření krásné atmosféry.

Můj návod na pohodové léto

Nenoste si vaše letní plány v hlavě, ale přehledně si je sepište! Co si letos vychutnáte? Co máte v plánu přečíst? Co chcete zažít? A budete tvořit něco kreativního? A hlavně si nezapomeňte vydatně odpočinout!

Seznam - 100 tipů, jak si užít nejkrásnější léto

Došly vám nápady a nevíte, co v létě podniknout? V Bella Rose jsme dali hlavy dohromady a vytvořili seznam se 100 tipy, abyste si i vy s vaší rodinou, známými nebo s partnerem mohli vychutnat krásnou letní atmosféru. Stihnete je prožít všechny?

250 Kč
SLEVA
NOVINKY A AKCE ZE SVĚTA BELLA ROSE!
Po přihlášení se k newsletteru Vám navíc zašleme unikátní kód na SLEVU 250 Kč!
Každý měsíc odměníme jednu fotografii s hashtagem #bellarosecz dárkovým poukazem. Více informací ZDE.
instagram
instagram
instagram
instagram
instagram
instagram
Každý měsíc odměníme jednu fotografii s hashtagem #bellarosecz dárkovým poukazem. Více informací ZDE.

Platební metody

gopay  visa  mastercard
apple  google  twisto

Inspirujte se u nás

Kontakt

telefon 775 100 770 PO-PÁ 8:00-16:00

Děkujeme zákazníkům

shoproku.cz shoproku.cz shoproku.cz

APEK APEK Ověřeno zákazníky Ověřeno zákazníky Udržitelný e-shop

Znáte nás z časopisů

časopis
časopis
časopis
časopis
časopis
časopis
Copyright © 2009 - 2023. Už 14 let přinášíme krásnou atmosféru k vám domů