cz sk
Skandinávská móda, nábytek a bytové doplňky

+420 775 100 770 Po-Pá 8:00-17:00
ebook

Věrnostní program


V Bella Rose si velmi vážíme svých zákazníků, kteří se do našeho obchůdku rádi vracejí, a proto jsme připravili pro všechny registrované zákazníky speciální Věrnostní program, jehož cílem je odměnit všechny stálé zákazníky. Každý registrovaný zákazník získává ihned automaticky trvalou slevu 5% na všechny další nákupy učiněné pod svojí registrací (tzn. je nutné být přihlášen pod svým jménem a heslem).

Dále získá za svůj nákup* bonus body: za každých 100,- Kč hodnoty nákupu v našem e-shopu bude zákazníkovi připsán 1 bod. 
Po přihlášení uvidí zákazník ve svém profilu, kolik má aktuálně bonus bodů. Bonus body budou za každý nákup připsány ihned po úspěšném odeslání objednávky. Po dosažení určitého limitu má zákazník nárok na získání odměny. O dosažení tohoto limitu bude zákazník vždy informován e-mailem.

Odměny Věrnostního programu jsou následující:
 • Každý registrovaný zákazník získává ihned automaticky trvalou slevu 5 % na všechny další nákupy učiněné pod svojí registrací (tzn. je nutné být přihlášen pod svým jménem a heslem).
 • pokud zákazník dosáhne limitu 50 bodů
  získá poukaz na nákup ve výši 100,- Kč ( poukaz na nákup bude zaslán elektronicky e-mailem, a to formou slevového kódu**, který lze uplatnit při kterémkoli příštím nákupu přímo u pokladny e-shopu)
 • pokud zákazník dosáhne limitu 100 bodů
  stane se naším "VIP zákazníkem" a získá trvalou slevu 10 % na všechny další nákupy (tato sleva bude automaticky uplatněna v košíku při každém dalším nákupu provedeném pod registrací). Jednotlivé procentuální slevy na zboží se nesčítají; pokud je zboží v akci platí vždy jen jedna, a to ta vyšší uplatňovaná sleva.
 • VIP zákazník může bonus body sbírat i nadále:
  za každých dalších 50 bodů získá vždy poukaz na nákup v hodnotě 100 Kč a tento poukaz může navíc kombinovat se svojí VIP slevou.
 • pokud VIP zákazník dosáhne limitu 400 bodů
  získá trvalou slevu 15 % na všechny další nákupy (jednotlivé procentuální slevy na zboží se nesčítají; platí vždy ta vyšší uplatňovaná sleva).
 • pokud VIP zákazník dosáhne limitu 700 bodů
  získá trvalou slevu 17 % na všechny další nákupy (jednotlivé procentuální slevy na zboží se nesčítají; platí vždy ta vyšší uplatňovaná sleva).
 • pokud VIP zákazník dosáhne limitu 1000 bodů
  získá trvalou slevu 20 % na všechny další nákupy (jednotlivé procentuální slevy na zboží se nesčítají; platí vždy ta vyšší uplatňovaná sleva).

Dále se naši stálí zákazníci mohou těšit na Vánoční dárky, soutěže a další. Vždy Vás budeme informovat o všech probíhajících akcích či chystaných novinkách v našem e-shopu.
Je pro nás radost potěšit všechny naše stálé zákazníky! Využijte našeho Věrnostního programu Bella Rose a získejte odměny z každého Vašeho nákupu!


* Zákazníkovi jsou načteny body za všechny nákupy, které provede pod svojí registrací. Upozornění: Pokud zákazník provede nákup jako neregistrovaný uživatel, není možné za tento nákup body zpětně uplatnit.

** Tento slevový kód je platný po dobu 6 měsíců a lze uplatnit pouze při nákupu v hodnotě stejné nebo vyšší než je jeho hodnota. Není možné žádat jeho finanční proplacení. Slevový kód je přenosný, můžete jej tedy věnovat jako pozornost i jiné blízké osobě.

shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Ověřeno zákazníky Garance nákupu

Copyright © 2009 - 2017 Bella Rose • info@bellarose.cz • Navštivte náš druhý e-shop: www.nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.