cz sk
Skandinávská móda, nábytek a bytové doplňky

+420 775 100 770 Po-Pá 8:00-17:00
Svadbíková

Když jsem v roce 2009 zakládala Bella Rose, byli jsme na trhu jediný e-shop specializovaný na skandinávský vintage design. Obchod začínal jako můj velký sen a naštěstí jsem se z něj stále neprobudila.

Podařilo se nám přinést do Česka novou inspiraci a v tom se snažíme pokračovat i dnes. U některých značek jsme dokonce exkluzivním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku. Jen u nás najdete značky jako Madam Stoltz, Ib Laursen, Maileg a La Finesse.

Neustále pro naše zákazníky sleduji ty nejžhavější novinky a ty nejkrásnější zařazuji do katalogu Bella Rose. Každý měsíc jich přibude až 500! Určitě si z naší nabídky vyberete.

Chci, aby pro Vás byl nákup na Bella Rose příjemným zážitkem. Společně s kolegyněmi jsme pro Vás proto připravily celou řadu výhod. Všechny je najdete v sekci Proč nakupovat u nás.

Veškeré novinky můžete sledovat na Facebooku, v aktualitách a článcích na našem webu nebo si je nechat zasílat v podobě newsletteru (k odběru se přihlaste dole v patičce webu). O obchůdku, sobě a svých cestách za designem píšu na blogu Bella Rose.

V roce 2012 jsem založila také e-shop Nordic Day, kde najdete severský design v celé jeho skvostné čistotě.

Děkuji, že vytváříte krásnou atmosféru společně s námi!

S láskou

podpis

Martina Svadbíková

majitelka Bella Rose a Nordic Day


Tým Bella Rose

Jaká je moje práce?

Vkládám pro vás pravidelně novinky na e-shop. Každý výrobek projde mýma rukama a já se ho snažím co nejlépe popsat, abyste si jej mohli snadno představit. Těším se na každé nové zboží, ale zvláštní radost mi udělají svíčky, voňavá kosmetika, šperky a keramika. Na Bella Rose mám ráda romantický a vintage styl. Prodáváme věci, které se mi líbí a jimiž se ráda obklopuji i doma.

Moje srdcovky na Bella Rose

Značky: Cream, Village Candle, Ib Laursen


shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Ověřeno zákazníky Garance nákupu

Copyright © 2009 - 2017 Bella Rose • info@bellarose.cz • Navštivte náš druhý e-shop: www.nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.