cz sk
Skandinávská móda, nábytek a bytové doplňky

+420 775 100 770 Po-Pá 8:00-17:00
ebook

Akční zboží

Dezertní talíř Baroque
Dezertní talíř Baroque
529 265 Kč vč.DPH
Legíny Seek
Legíny Seek
1049 420 Kč vč.DPH
Froté osuška Day White 70x140 cm
Froté osuška Day White 70x140 cm
2039 1020 Kč vč.DPH
Svetřík Dream Wine melange
Svetřík Dream Wine melange
2199 880 Kč vč.DPH
Svadbíková

Když jsem v roce 2009 zakládala Bella Rose, byli jsme na trhu jediný e-shop specializovaný na skandinávský vintage design. Obchod začínal jako můj velký sen a naštěstí jsem se z něj stále neprobudila.

Podařilo se nám přinést do Česka novou inspiraci a v tom se snažíme pokračovat i dnes. U některých značek jsme dokonce exkluzivním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku. Jen u nás najdete značky jako Madam Stoltz, Ib Laursen, Maileg a La Finesse.

Neustále pro naše zákazníky sleduji ty nejžhavější novinky a ty nejkrásnější zařazuji do katalogu Bella Rose. Každý měsíc jich přibude až 500! Určitě si z naší nabídky vyberete.

Chci, aby pro Vás byl nákup na Bella Rose příjemným zážitkem. Společně s kolegyněmi jsme pro Vás proto připravily celou řadu výhod. Všechny je najdete v sekci Proč nakupovat u nás.

Veškeré novinky můžete sledovat na Facebooku, v aktualitách a článcích na našem webu nebo si je nechat zasílat v podobě newsletteru (k odběru se přihlaste dole v patičce webu). O obchůdku, sobě a svých cestách za designem píšu na blogu Bella Rose.

V roce 2012 jsem založila také e-shop Nordic Day, kde najdete severský design v celé jeho skvostné čistotě.

Děkuji, že vytváříte krásnou atmosféru společně s námi!

S láskou

podpis

Martina Svadbíková

majitelka Bella Rose a Nordic Day


Tým Bella Rose

Jaká je moje práce?

Vkládám pro vás pravidelně novinky na e-shop. Každý výrobek projde mýma rukama a já se ho snažím co nejlépe popsat, abyste si jej mohli snadno představit. Těším se na každé nové zboží, ale zvláštní radost mi udělají svíčky, voňavá kosmetika, šperky a keramika. Na Bella Rose mám ráda romantický a vintage styl. Prodáváme věci, které se mi líbí a jimiž se ráda obklopuji i doma.

Moje srdcovky na Bella Rose

Značky: Cream, Village Candle, Ib Laursen


shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Ověřeno zákazníky Garance nákupu

Copyright © 2009 - 2017 Bella Rose • info@bellarose.cz • Navštivte náš druhý e-shop: www.nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.