cz sk
Skandinávská móda, nábytek a bytové doplňky

+420 775 100 770 Po-Pá 8:00-17:00

Způsoby platby

Na Bella Rose můžete platit na dobírku nebo předem platební kartou on-line nebo bankovním převodem.

 

Dobírkou při doručení

Poštovné je navýšeno o poplatek za dobírku. Za zásilky dodané PPL je možno zaplatit dobírku kromě hotovosti i platební kartou přímo u řidiče. Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem.
Pro zákazníky ze Slovenské republiky je dobírková částka v EUR.

 

Bankovním převodem

Číslo našeho účtu je 203393123/0600, vedený u GE Money Bank, a.s. Variabilní symbol odpovídá číslu Vaší objednávky. Objednávka bude odeslána po obdržení platby, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží, abychom vám ji mohli co nejdřív odeslat.

 

Hotově při osobním odběru v našem skladu

 

On-line platební kartou (3D Secure)

 

Twisto

S využitím služby Twisto můžete nakoupit teď a zaplatit až za 14 dnů. V košíku zvolte možnost „Zaplatit až za 14 dnů“. Další informace najdete na twisto.cz .

 

 

Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek. Pokud si objednávku zaslanou na dobírku nevyzvednete, vyhrazujeme si právo požadovat po Vás částku na pokrytí zasílacích nákladů a manipulační poplatek 200 Kč.

Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a, v případě nepřevzetí dobírky, s uhrazením poplatku za odeslání zboží v této výši.


shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Ověřeno zákazníky Garance nákupu

Copyright © 2009 - 2017 Bella Rose • info@bellarose.cz • Navštivte náš druhý e-shop: www.nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.