cz sk
Skandinávská móda, nábytek a bytové doplňky

+420 775 100 770 Po-Pá 8:00-17:00

Poraďte nám a získejte poukaz na nákup!

Přáli byste si vyhrát poukaz na Bella Rose a zároveň máte v záloze pár tipů, jak byste Bella Rose vylepšili? Stačí odpovědět na krátký dotazník a můžete získat poukaz na nákup v hodnotě 1 000 Kč (50 EUR)!

Neexistují špatné odpovědi, naopak všechny odpovědi jsou správné a vítané. Výherce losujeme náhodně, odpovědi nemají vliv na výsledek. Oceníme však zajímavé nápady, upřímné názory a chuť nám pomoci Bella Rose ještě vylepšit. Těšíme se na vaše názory.

Odpovězte na otázky ve formuláři, uveďte svoje jméno, e-mail a klikněte na tlačítko Odeslat. Z došlých odpovědí náhodně vylosujeme 5 výherců, kteří získají poukaz na nákup v hodnotě 1 000 Kč (50 EUR). Z každé e-mailové adresy lze odpovědět jen jednou. Odpovídat můžete do 1. 2. 2017.

Výherci budou uvedeni do 15. 2. 2017 v tomto textu. Každému výherci navíc pošleme informaci o výhře e-mailem.


1. Co se Vám na Bella Rose nejvíce líbí?

 Odpověď:


2. Jaký nový sortiment nebo značky byste chtěli na Bella Rose najít?

 Odpověď:


3. Jak ještě bychom mohli Bella Rose podle Vás vylepšit?

 Odpověď:


4. Už jste u nás někdy nakupoval/a?

  Ještě jsem zde nikdy nenakoupil/a. - Můžeme se zeptat proč?

  Jednou až dvakrát jsem nakoupil/a. - Jaké máte zkušenosti s nákupem?

  Nakupuji u vás pravidelně. - Jaké máte zkušenosti s nákupem?Vaše jméno:
Váš email:
Potvrďte email:Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101 /2000 Sb. v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených na formuláři za účelem předání ceny v soutěži a pro marketingové účely bellarose.cz a pořadatele a stane-li se výhercem, též s jejich zveřejněním v rozsahu: jméno, příjmení, případně obec bydliště na webové stránce. Ze soutěže jsou vyloučeni spolupracovníci bellarose.cz a bellarose.sk včetně rodinných příslušníků.

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu info@bellarose.cz a dále právo dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit.


shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Ověřeno zákazníky Garance nákupu

Copyright © 2009 - 2017 Bella Rose • info@bellarose.cz • Navštivte náš druhý e-shop: www.nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.