cz sk
Skandinávská móda, nábytek a bytové doplňky

+420 775 100 770 Po-Pá 8:00-17:00

Originální dárky pro muže

14.11.2015

Možná to znáte. Hned po letních prázdninách si slibujete, jak pomalu začnete nakupovat vánoční dárky. Najednou zjistíte, že je v tom lepším případě listopad a vánoční dárek doma nemáte žádný.

 

dárky

 

 

Zkuste to letos jinak. Vyhněte se předvánočnímu shonu a běhání po přeplněných obchodech a nakupte dárky již nyní pěkně z pohodlí svého domova.

 


Vyhraďte si čas třeba v sobotu nebo neděli, uvařte si svůj oblíbený čaj, zapalte vonnou svíčku, pohodlně se usaďte k počítači a vydejte se na nákup do virtuálního světa.

 

 

čaje

 


Pokusíme se Vám výběr dárků trošku usnadnit. V dnešním článku se budeme věnovat dárkům pro muže.

 


Chodí Váš muž všude pozdě? Pořád se Vás ptá, kolik je hodin? Potom ho určitě potěší stylové švédské hodinky. Vypadají skvěle, a navíc jsou velice odolné. Díky dárkové krabičce přímo vybízejí k tomu být darovány.

 

 

hodinky

 

 

 

Básní Váš muž o kapesních hodinkách, které míval jeho dědeček? Překvapte ho luxusními kapesními hodinkami na kovovém řetízku. Uvidíte, že bude mít radost jako malý kluk. :-)

 

 

kapes

 

 

 


Máte doma mlsného muže? Potěšte ho dárkovým balíčkem plným dobrot. Vybrané dobroty stačí zabalit do průhledného celofánu a převázat mašličkou nebo kouskem washi pásky.

 

 

dobroty

 

 

 

 

Milovníkům čaje zase udělá radost výtečný čaj Tafelgut, ke kterému nezapomeňte přibalit pěkný hrneček. Co třeba hrneček Number 1? ;-)

 

 

numberone

 

 

 

 

Vyjádřete svou lásku figurkou Willow Tree. Potěší na duši i muže a také bude krásnou dekorací Vašeho domova.

 

willow

 

 

 

 

Nejen ženy, ale  také muži rádi hýčkají svá těla a dárkem v podobě kosmetiky nic nezkazíte. I obyčejná věc, jako je mycí gel, může vypadat stylově. Krásný černý obal inspirovaný etiketou Portského vína udělá radost nejen milovníkům tohoto nápoje.

 

 

sprchac

 

 

 

 

Mycí gel doplňte luxusní štětkou na holení a bohatě pěnivým mýdlem na holení a máte dokonalý vánoční balíček.

 

štětka

 

 

 


Projděte se v našem obchodě a jistě najdete spoustu dalších věcí, kterými potěšíte nejen muže.


Přejeme Vám příjemné chvilky strávené u nás.shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Ověřeno zákazníky Garance nákupu

Copyright © 2009 - 2017 Bella Rose • info@bellarose.cz • Navštivte náš druhý e-shop: www.nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.