cz sk
Skandinávská móda, nábytek a bytové doplňky

+420 775 100 770 Po-Pá 8:00-17:00

Připravte se na Vánoce

27.10.2015

Každý rok si slibujete, jak se letos už opravdu začnete chystat na Vánoce s dostatečným předstihem? Tak to letos opravdu udělejte. Můžete začít plánováním vánoční výzdoby svého domova, ať to opět nenecháte na poslední chvíli. Trošku Vám s tím pomůžeme.


Nechte se inspirovat vánočními dekoracemi v severském stylu.


Čím se takové dekorace vyznačují? Jak už je to na severu zvykem, tak jednoduchostí a krásou. Věříme, že si je stejně jako my zamilujete. Rozhodně to neznamená, že máte vyhazovat své staré vánoční ozdoby. Můžete je vzájemně nakombinovat.

 

ozdob

 

 

 

 

Při bližším zkoumání severských dekorací zjistíte, že na nich převládá něžná bílá barva. Nejčastěji jsou vyrobeny ze dřeva, keramiky nebo skla a nesou kouzelné přírodní motivy. Často narazíte na soby, jeleny, ptáčky, ale také hvězdičky či srdíčka.

 

 dekor

 

 

 


K velice oblíbeným dekoracím patří i textilní skřítci. Můžete je posadit na sedačku, poličku, komodu či na okenní parapet. Věřte, že je budou milovat nejen Vaše děti, ale i Vy.

 

skřítek

 

 

 

Také máte rádi osvětlená okna? Zvlášť v době kolem Vánoc? V severských zemích mají světla málo, a tak mají okna vyzdobená různými svícny a lucerničkami, což právě ve vánočním čase vypadá ještě kouzelněji. Zkuste to i Vy. Místo lucerny můžete použít stylový světelný řetěz s motivem sněhových vloček nebo hvězdiček.

 

 

svíc

 

 

 

K Vánocům patří nejen dekorace, ale samozřejmě také vůně vanilky a skořice, která se line domovem při pečení vánočního cukroví. Aby se Vám lépe peklo, připravili jsme pro Vás vánoční chňapky a utěrky, ale také zapékací mísy a plechové dózy na následné uskladnění voňavého cukroví.

 

pečení

 

 

 

A na čem následně vánoční cukroví servírovat? Třeba na stylových táccích s motivem šišek a větviček.

 

tácek

 

Naši kouzelnou vánoční nabídku najdete pěkně pohromadě na tomto místě. Věříme, že každý si najde to své.shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Ověřeno zákazníky Garance nákupu

Copyright © 2009 - 2017 Bella Rose • info@bellarose.cz • Navštivte náš druhý e-shop: www.nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.