cz sk
Skandinávská móda, nábytek a bytové doplňky

+420 775 100 770 Po-Pá 8:00-17:00

Pár minut k dobru

22.09.2015

Možná to znáte. Ráno začne protivně pípat budík, celí zmatení se ho snažíte najít a umlčet, když se Vám to konečně povede, uvědomíte si, že musíte rychle vstát z vyhřáté postele, protože potřebujete vypravit nejen sebe, ale také nachystat dětem snídani a svačinu do školy. Vám už na snídani nezbývá čas, maximálně si v rychlosti dáte hrnek kafe a utíkáte na autobus...

 

kafe

 

 

Je Vám to povědomé? Co takhle zkusit alespoň pár věcí udělat jinak? Jde o pár maličkostí, ale výsledek bude stát za to.


Začněte tím, že si budík nastavíte o pár minut dřív, ať nemusíte spěchat.


Svačiny dětem nachystejte večer přes spaním. Určitě Vám s tím rády pomohou a také se můžete v klidu domluvit, co by si na svačinu přály. Současně můžete nachystat svačinu i sobě do práce.


Pokud dětem svačinu připravujete Vy, můžete je překvapit lístečkem s nějakým milým vzkazem, který jim ke svačině přiložíte. Jistě tak ještě více prohloubíte Váš vztah. A co Vy víte, třeba jednou děti na oplátku překvapí svačinkou a vzkazem zase Vás. :-) Použít můžete například tyto úchvatné samolepicí bločky.

 

bločky

 

 

 

Díky nachystaným svačinám získáte čas na snídani a nebudete na sebe po cestě do práce přitahovat pozornost serenádou Vašeho hladového žaludku. V klidu si vychutnejte šálek kávy nebo čaje z Vašeho oblíbeného hrnečku a dopřejte si například misku domácích müsli nebo cereálie s trochou mléka či jogurtu. Ke snídani je výborný také doma upečený muffin (samozřejmě připravený den předem). Nachystáno to bude raz dva a Váš žaludek Vám bude vděčný.

 

snidane

 

Také je fajn nepřemýšlet až ráno nad tím, co si oblečete. Večer připravené hromádky oděvů na Vás trpělivě počkají do rána a opět získáte nějaký ten čas navíc.


Zkrátka, co jde, to připravte ještě večer před spaním. Uvidíte, že si na to za chvíli zvyknete a „splašená rána“ se stanou minulostí. Snídat v pohodě se dá i během pracovního týdne, není to jen víkendová záležitost.

 

snidshoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Ověřeno zákazníky Garance nákupu

Copyright © 2009 - 2017 Bella Rose • info@bellarose.cz • Navštivte náš druhý e-shop: www.nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.