cz sk
Skandinávská móda, nábytek a bytové doplňky

+420 775 100 770 Po-Pá 8:00-17:00
ebook

Akční zboží

Látkový ubrousek Nova nude
Látkový ubrousek Nova nude
217 174 Kč vč.DPH
Čajová konvice Barbara
Čajová konvice Barbara
874 699 Kč vč.DPH
Top Tonny Quiet shade
Top Tonny Quiet shade
949 380 Kč vč.DPH
Tunika Eylee
Tunika Eylee
1599 640 Kč vč.DPH

Pár minut k dobru

22.09.2015

Možná to znáte. Ráno začne protivně pípat budík, celí zmatení se ho snažíte najít a umlčet, když se Vám to konečně povede, uvědomíte si, že musíte rychle vstát z vyhřáté postele, protože potřebujete vypravit nejen sebe, ale také nachystat dětem snídani a svačinu do školy. Vám už na snídani nezbývá čas, maximálně si v rychlosti dáte hrnek kafe a utíkáte na autobus...

 

kafe

 

 

Je Vám to povědomé? Co takhle zkusit alespoň pár věcí udělat jinak? Jde o pár maličkostí, ale výsledek bude stát za to.


Začněte tím, že si budík nastavíte o pár minut dřív, ať nemusíte spěchat.


Svačiny dětem nachystejte večer přes spaním. Určitě Vám s tím rády pomohou a také se můžete v klidu domluvit, co by si na svačinu přály. Současně můžete nachystat svačinu i sobě do práce.


Pokud dětem svačinu připravujete Vy, můžete je překvapit lístečkem s nějakým milým vzkazem, který jim ke svačině přiložíte. Jistě tak ještě více prohloubíte Váš vztah. A co Vy víte, třeba jednou děti na oplátku překvapí svačinkou a vzkazem zase Vás. :-) Použít můžete například tyto úchvatné samolepicí bločky.

 

bločky

 

 

 

Díky nachystaným svačinám získáte čas na snídani a nebudete na sebe po cestě do práce přitahovat pozornost serenádou Vašeho hladového žaludku. V klidu si vychutnejte šálek kávy nebo čaje z Vašeho oblíbeného hrnečku a dopřejte si například misku domácích müsli nebo cereálie s trochou mléka či jogurtu. Ke snídani je výborný také doma upečený muffin (samozřejmě připravený den předem). Nachystáno to bude raz dva a Váš žaludek Vám bude vděčný.

 

snidane

 

Také je fajn nepřemýšlet až ráno nad tím, co si oblečete. Večer připravené hromádky oděvů na Vás trpělivě počkají do rána a opět získáte nějaký ten čas navíc.


Zkrátka, co jde, to připravte ještě večer před spaním. Uvidíte, že si na to za chvíli zvyknete a „splašená rána“ se stanou minulostí. Snídat v pohodě se dá i během pracovního týdne, není to jen víkendová záležitost.

 

snidshoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Ověřeno zákazníky Garance nákupu

Copyright © 2009 - 2017 Bella Rose • info@bellarose.cz • Navštivte náš druhý e-shop: www.nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.