cz sk
Skandinávská móda, nábytek a bytové doplňky

+420 775 100 770 Po-Pá 8:00-17:00

Jarní novinky pro mlsné jazýčky

23.04.2015


Vždy, když pro Vás vybíráme novinky ze sortimentu pochutin, dáváme si záležet na tom, abychom vybrali jen ty nejlahodnější a nejkvalitnější delikatesy. Upřednostňujeme pochutiny na přírodní bázi, které obsahují pouze minimum konzervantů.

 


Máte rádi kombinaci čokolády a ovoce? Kdo by odolal slaďounké mléčné čokoládě s lehce kyselkavými brusinkami? Zastavte se na chvíli a vychutnejte si tuto luxusní čokoládu. Vaše chuťové buňky budou nadšené!

brusin

 

 

 

Jestli dáváte přednost bílé čokoládě, určitě vyzkoušejte její dokonalé spojení s jahodami. Tu chuť si prostě zamilujete. Můžete také vyzkoušet bílou čokoládu se svěží příchutí citronu.

čokkojahodčokkocitron

 

 

 

Milovníky zvláštních druhů čokolád zajisté nadchne kombinace mléčné čokolády a fialek. Ano, opravdu jsou v čokoládě skutečné fialky. Fialkové okvětní lístky jsou kandované v cukru a čokoládě dodávají naprosto luxusní a originální chuť a vůni.

 

čokofial

 

 

 

 

Také někdy toužíte po tom, vrátit se alespoň na chvíli do dob svého dětství? Tak zavřete oči, dejte si do úst cucavý bonbon a nechte se unášet vzpomínkami na toto úžasně bezstarostné období Vašeho života... Jedinečnou chuť fialek jen tak něco nepřekoná. Možná leda chuť šťavnatých malin :-)

 

fialmalin

 

 

 

Pokud sladkému v podobě čokolády a bonbonů zas až tak moc neholdujete, nevadí. Jistě neodoláte pozvání na šálek lahodného čaje.


Mezi novinkami najdete například vynikající černý čaj s kousky citronu. Jsou v něm také kostičky karamelu, díky kterým má jemně nasládlou chuť. Cítíte tu opojnou vůni?

 

čaj

 

 

 

Napadlo by Vás dát do čaje popcorn? Možná se budete divit, ale kombinace ovoce a popcornu je vážně skvělá. Tímto čajem zaručeně potěšíte i Vaše děti.

čajik

 

 

 

Můžete také vyzkoušet šťavnatou kombinaci pomeranče a mandarinky nebo směs s plátky pomeranče, lístky slunečnice a máty.

 

čajda

 

 

 

 

Hledáte originální dárek pro Vaše blízké? Kombinací našich pochutin a čajů získáte působivé dárkové balíčky, se kterými je úspěch zaručen :-) A rozhodně je z čeho vybírat!shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Ověřeno zákazníky Garance nákupu

Copyright © 2009 - 2017 Bella Rose • info@bellarose.cz • Navštivte náš druhý e-shop: www.nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.