cz sk
Skandinávská móda, nábytek a bytové doplňky

+420 775 100 770 Po-Pá 8:00-17:00
ebook

Akční zboží

Lžička Mynte pure white
Lžička Mynte pure white
54 43 Kč vč.DPH
Hrnek Mynte Mint green
Hrnek Mynte Mint green
139 111 Kč vč.DPH
Top Cassie
Top Cassie
1699 680 Kč vč.DPH

Balím, balíš, balíme a přáníčka tvoříme

15.12.2014

Přinášíme tipy na snadné a rychlé balení vánočních dárků. Ničeho se nebojte, zvládne to opravdu každý. Není třeba vymýšlet žádné složitosti. :-)


Naše originální balicí papíry jsou krásné samy o sobě. Jednoduše do nich dárek zabalte, balíček převažte dekorativním provázkem, případně stuhou, a máte hotovo.

 

pap

 

 

Na dárcích se také budou báječně vyjímat dekorativní kolíčky k přichycení jmenovky.

 

kolíč

 

 

K dozdobení balíčků poslouží i látkové, dřevěné, zinkové či keramické ozdoby, které si obdarovaný následně může pověsit na vánoční stromeček.

 

ozdobe

 

 

Asi nejjednodušší způsob, jak zabalit dárek, je vložit ho do papírového sáčku nebo taštičky. Můžete ho přelepit samolepicí jmenovkou nebo použít třeba kousek washi pásky.

sáč

 

 

 

K Vánocům patří vánoční přáníčka

 
Také dáváte přednost klasickým vánočním přáníčkům před přáními elektronickými? Pokud ano, ale nejste si jistí, zda to zvládnete, tak se vám určitě bude hodit úžasný set pro výrobu vánočních kartiček a přání s motivem sněhuláků. Najdete v něm vše potřebné pro tvoření, včetně návodu.

set

 

Nebo můžete zvolit úchvatnou sadu pro vánoční korespondenci v krabičce z tvrdého kartonu. Krabička v sobě ukrývá obálky, přáníčka, štítky a nálepky s krásnými motivy.

 

sada

 

 

Originální přáníčka a visačky vyrobíte i z výkresu a zbytků vánočního balicího papíru nebo pomocí washi pásek. Pokud washi pásky ještě neznáte, jedná se o barevné lepicí pásky vyrobené z rýžového papíru. Velmi snadno se s nimi pracuje a mají spoustu možností využití. V předvánočním období se budou skvěle hodit právě k výrobě přáníček, jmenovek a také při balení dárků.

 

wa

 

 

A nyní už s chutí do toho! :-) Veškeré vánoční dárkové obaly a přání najdete zde.shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Ověřeno zákazníky Garance nákupu

Copyright © 2009 - 2017 Bella Rose • info@bellarose.cz • Navštivte náš druhý e-shop: www.nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.