cz sk
Skandinávská móda, nábytek a bytové doplňky

+420 775 100 770 Po-Pá 8:00-17:00
ebook

Akční zboží

Blůza Wish Wine melange
Blůza Wish Wine melange
1149 460 Kč vč.DPH
Tričko Baroque Deep forest
Tričko Baroque Deep forest
1449 580 Kč vč.DPH
Baleríny Angelis Arena
Baleríny Angelis Arena
4220 2110 Kč vč.DPH

Prosvětlete si dlouhé zimní večery

24.11.2014

Přiznejme si, že spousta z nás se těší na světýlka za okny, na vánočním stromečku a také venku. Večerní procházky v předvánočním čase jsou pohlazením pro duši a barevná světýlka učarují nejen dětem, ale i dospělým.


Na okně (ale nejen na něm) se bude úžasně vyjímat dekorativní hvězda zdobená vlnitým drátkem a světelným LED řetězem. Uvidíte, že nejeden kolemjdoucí se u Vašeho okna zastaví, aby se pokochal. :-)

 

hvězd

 

 

Proutěné svítící srdíčko s mašlí a LED světýlky rozzáří bílým světlem i ta nejtmavší zákoutí. Báječně se bude vyjímat například na tmavších dveřích, ale také v okně či na stěně. Slušet jí to bude zkrátka kdekoliv.

srdce


Váš domov krásně prosvětlí také stolní lampa ve tvaru hvězdy. Opět je zdobena drobným dírkováním, díky kterému vyčaruje kouzelné tvary na zdech. A nemusíte ji použít jen o Vánocích, ale klidně po celý rok.

 

lamp

 

hv

 

 

 

 

Kouzelná plechová lampa ve tvaru hvězdy zdobená drobným dírkováním rozzáří Váš interiér a vyčaruje příjemnou atmosféru. Můžete ji pověsit do okna třeba v obývacím pokoji nebo udělejte radost svým dětem a pověste jim hvězdičku do okna nebo na zeď v dětském pokoji. Obzvlášť děti, které nerady usínají po tmě, budou spokojené. :-)

 

 

 

 


Pokud máte rádi klasické svícny, určitě si zamilujete stylový skleněný svícínek potažený dýhou v přírodním provedení s dekorem malých hvězdiček nebo třeba skleněný svícen z matného bílého skla s motivem zasněženého stromečku, který právě díky matnému sklu vypadá jako omrzlý. V naší nabídce najdete i variantu z čirého skla se stejným motivem.

 

dyha

 

frozenciry

 


Vánoční osvětlení, ale i spoustu dalších bytových doplňků, najdete pěkně pohromadě na tomto místě.


Přejeme Vám příjemně prosvětlený předvánoční čas.shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Ověřeno zákazníky Garance nákupu

Copyright © 2009 - 2016 Bella Rose • info@bellarose.cz • Navštivte náš druhý e-shop: www.nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.