cz sk
Skandinávská móda, nábytek a bytové doplňky

+420 775 100 770 Po-Pá 8:00-17:00

Bytové doplňky ze skla

19.07.2014

Každý večer - ať už doma nebo venku, vždy nádherně zpříjemní skleněné svícínky. Jsou krásnou dekorací samy o sobě, ale když se v nich zapálí svíčka, začnou se dít doslova divy. Během chvilky Vás světlo svíček okouzlí natolik, že zapomenete na všechna Vaše trápení a starosti všedních dní.


IB LAURSEN / Džbánek Glass 750 ml
V horkých letních dnech je obzvlášť potřeba myslet na doplňování tekutin. Připravte si Váš oblíbený nápoj do krásného džbánu a budete mít dostatek pití vždy po ruce. Vodu nebo ledový čaj ve džbánu můžete ochutit plátky citrónu či limetky a získáte výborný osvěžující nápoj.


Nápoje budou skvěle chutnat například ze skleniček zdobených výbrusy ve tvaru lístečků, milovníky romantiky zaručeně okouzlí skleničky s barevným romantickým vzorem nebo dekorem bílé krajky. Originální jsou skleničky na vodu, kdy na každé z nich je nějaký zajímavý text o vodě. Na své si přijdou také milovníci jemných i výrazně barevných skleniček. Stačí si jen vybrat.

 


Během parných dnů také báječně osvěží čerstvé ovoce. Skvěle se bude vyjímat na skleněných talířích. Na talířích ze skla budou vypadat neodolatelně i jiné dobroty jako chlebíčky, jednohubky nebo třeba nepečený ovocný dort.


Pokud rádi něco uzobáváte, určitě Vám přijdou vhod skleněné misky v různých velikostech na oříšky, krekry, sušenky a podobně.

 

Ve skleněných vázičkách se budou vyjímat čerstvé květiny, nejlépe vlastnoručně natrhané při procházce na rozkvetlé louce.

 

Bytové doplňky ze skla najdou své místo v každém interiéru. Jsou nadčasové a jen tak se neokoukají.shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Ověřeno zákazníky Garance nákupu

Copyright © 2009 - 2017 Bella Rose • info@bellarose.cz • Navštivte náš druhý e-shop: www.nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.