cz sk
Skandinávská móda, nábytek a bytové doplňky

+420 775 100 770 Po-Pá 8:00-17:00

Vonné svíčky BOUGIES LA FRANCAISE

15.06.2014

BOUGIES LA FRANCAISE / Vonná svíčka Book addict 	  Kolekce svíček od francouzské značky Bougies La Française s kresleným motivem od slavné pařížské blogerky Angéline Mélin

 

Kolekce vonných svíček ve skle v retro stylu blogerky Angéline Mélin je naprosto originální.

Svíčky Vás jistě zaujmou už svými názvy – Krém na boty, Čisté prádlo, Školní lepidlo...  Díky vůním si vybavíte dávno zapomenuté chvíle. Součástí je i plechová poklička, kterou po zhasnutí svíčku přikryjete. Tyto svíčky se stanou stylovou a voňavou dekorací.


Svíčky s kreslenými motivy od slavné pařížské blogerky Angéline Mélin vdechnou Vašemu domovu pravou francouzskou atmosféru. Názvy opět mluví za vše.

 

Co TŘEBA RANDE V PAŘÍŽI?

 

Díky úžasným vůním se rázem ocitnete na francouzském květinovém trhu, v pařížském nehtovém studiu, na dopolední svačině v překrásných Tuilerijských zahradách u Louvru... Skleničku můžete po vyhoření svíčky používat dál na čajové svíčky, také se dá použít jako stylový stojánek třeba na tužky. Stane se skvělou dekorací interiéru.

Vonná svíčka Book Addict

 

Obr. Vonná svíčka Book AddictPřemýšlíte, čím obdarovat své blízké a známé? Vonné svíčky Bougies La Française budou skvělým dárkem. Určitě s nimi sklidíte úspěch. Báječně se budou vyjímat v dárkové taštičce.

V naší nabídce najdete i překrásné lucerny a lucerničky z různých materiálů, které ozdobí a rozzáří Váš interiér, terasu nebo zahradu. Některé lucerny mají ouško pro zavěšení a budou se báječně vyjímat pověšené třeba na stromě. Světlo z lucerniček vykouzlí romantickou atmosféru a zpříjemní Vám odpočinek ať už doma, nebo venku.

Svíčky a lucerničky vždy potěší nejen na pohled, ale pohladí i na duši. Vonné svíčky značky Bougies La Française vynikají vysokou kvalitou a díky úžasným obalům se mohou stát skvělými sběratelskými kousky.

 

Vonné svíčkyshoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Ověřeno zákazníky Garance nákupu

Copyright © 2009 - 2017 Bella Rose • info@bellarose.cz • Navštivte náš druhý e-shop: www.nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.