cz sk
Skandinávská móda, nábytek a bytové doplňky

+420 775 100 770 Po-Pá 8:00-17:00
ebook

Akční zboží

Bavlněná košila Sally
Bavlněná košila Sally
1199 600 Kč vč.DPH
Bavlněná modrá tunika 068
Bavlněná modrá tunika 068
5199 2080 Kč vč.DPH
Vlněný koberec Triangle 140x200 cm
Vlněný koberec Triangle 140x200 cm
27239 13620 Kč vč.DPH

Novinky IB LAURSEN

11.05.2014

Ne všechny novinky od IB LAURSEN se nesou v duchu orientu. My jsme ale pro Vás schválně vybírali ty, ze kterých na Vás dýchne pohádkové orientální kouzlo.

Dřevěná dekorace Houpací kůň IB LAURSEN

Obr. Dřevěný houpací koník grey 23 cm IB LAURSEN - 779 Kč

 

Na první pohled nás okouzlily dřevěné dekorace, které dodají Vašemu interiéru to správné kouzlo. Dům či byt oživí úžasní dřevění koníci jako ze starých časů. Možná se vám při pohledu na ně vybaví vzpomínky na krásné dětství. Dřevěná kachna jistě najde své místo třeba na okenním parapetu nebo na skříňce v obývacím pokoji. Těchto originálních dekorací si určitě všimne každý, kdo vás navštíví.

Bavlněný koberec Mint IB LAURSEN

Obr. Bavlněný koberec Mint IB LAURSEN - 974 Kč

Bavlněný koberec jako z pohádky Tisíc a jedna noc umí zázraky. Během chvilky promění váš domov v útulné místečko, kam se budete vždy rádi vracet.

Lucernička Marrakech

Obr. Zinková lucerna Marrakech - 239 Kč

 

Po náročném dni si jistě rádi odpočinete v náručí vaší zahrádky. Kovové lucerny zahradu rozzáří tajemným světlem a prožijete s nimi romantické chvíle plné pohody. Pokud zahradu nemáte, můžete si příjemné chvilky dopřát i doma. Plamínek svíčky se roztančí v zinkových lucerničkách a ty vykouzlí na zdech pěkné tvary. Stačí je chvilku pozorovat, vaše mysl se zklidní a starosti všedního dne se rozplynou.

 

Zinková lucerma Marrakech

 

Mezi novinkami od IB LAURSEN najdete také bavlněné přehozy svádějící k zachumlání se při čtení pěkné knížky nebo sledování televize. Dají se použít i jako doplněk do ložnice či obývacího pokoje. Můžete je kombinovat s bavlněnými povlaky na polštáře s nádhernými vzory v příjemných barvách.

Povlak na polštář Mint

Obr. Bavlněný povlak na polštář Mint IB LAURSEN - 779 Kč.

Bavlněný přehoz přes postel Black Pattern IB LAURSEN

Obr. Luxusní bavlněný přehoz Black Pattern IB LAURSEN - 1949 Kč

 

Všechny tyto novinky od IB LAURSEN lze mezi sebou kombinovat, krásně se doplňují. Jistě by potěšily i vaše blízké a známé jako originální dárek. Stačí si jen vybrat...

 shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Ověřeno zákazníky Garance nákupu

Copyright © 2009 - 2017 Bella Rose • info@bellarose.cz • Navštivte náš druhý e-shop: www.nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.