cz sk
Skandinávská móda, nábytek a bytové doplňky

+420 775 100 770 Po-Pá 8:00-17:00

Dekorace ve skandinávském stylu - slevy až 70 %

11.01.2014

Do letošního lednového výprodeje jsme zařadili rekordní počet výrobků, a to napříč celým naším sortimentem. Se slevou 15 % až 70 % nyní můžete pořídit všechny bytové doplňky a dekorace, bytový textil, oblečení, šperky i keramiku a porcelán.

 

Velký lednový výprodej probíhá až do 31. 1. 2014, jak už to mu ale bývá, ty nejkrásnější kousky mizí z hodiny na hodinu. Níže Vám představujeme výběr produktů ve výprodeji, které podle nás "stojí opravdu za to". Budeme rádi, pokud se necháte naším výběrem inspirovat.

 Bytový textil pro pravé teplo domova


Ačkoliv si s námi letošní zima zahrává, vy můžete být v klidu a pěkně v teple. Stačí se zabalit do hřejivé deky Purple od Madam Stoltz a nepřijde si na Vás žádný plýskanice.

 

Hřejivá deka Madam Stoltz

 

Stejnou službu i radost Vám jistě udělá také pletený pléd Cream od Bloomingville. Líbí se Vám? My jsme mu neodolali.

 

Pletený pléd CreamPohodovou atmosféru nicnedělání ještě více umocíte pomocí polštářků. V letošním výprodeji jich najdete hned několik. Mezi nejoblíbenější letošní sezóny patří polštář Blue Pattern od Hubsch.

 

Polštáře Hubsch

Mezi velmi oblíbený bytový textil - především polštářky, přehozy a kuchyňský textil patří ty od Green Gate. Většina polštářků ve výprodeji zmizela takměr okamžitě. Prohlédněte si romantické vzory Green Gate - výrobky v akci této značky nám mizí, jak se říká pod rukama...

 

Přehoz Green Gateshoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Ověřeno zákazníky Garance nákupu

Copyright © 2009 - 2017 Bella Rose • info@bellarose.cz • Navštivte náš druhý e-shop: www.nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.