cz sk
Skandinávská móda, nábytek a bytové doplňky

+420 775 100 770 Po-Pá 8:00-17:00
ebook

Akční zboží

Kalhoty Lily Dark Zinc
Kalhoty Lily Dark Zinc
2449 980 Kč vč.DPH
Šaty Sasha
Šaty Sasha
2549 1020 Kč vč.DPH

Provoňte svůj domov s Village Candle

14.10.2016

Vůně nás provází celým životem a mají na nás veliký vliv. Některé vůně můžeme mít spojené s nějakým místem, jiné s člověkem. Díky správně zvoleným vůním se dokážeme krásně uvolnit a relaxovat po náročném pracovním dni. 

 

Vůně také umí navodit tu správnou atmosféru a udělat z našeho domova příjemné místečko k životu. Nejjednodušším způsobem, jak provonět svůj domov, je použít vonnou svíčku nebo vonný vosk. Pojďte se seznámit s velmi oblíbenými vonnými svíčkami a vonnými vosky značky Village Candle.

 

Village Candle

 

Americká značka Village Candle se řadí mezi nejlepší světové výrobce vonných svíček. Vonné svíčky Village Candle se vyznačují opravdu vysokou kvalitou použitých ingrediencí a širokou škálou jedinečných vůní, které krásně provoní celý váš domov. 

Village Candle


Vonné svíčky Village Candle jsou prodávány v krásných skleněných obalech, a navíc každá hraje odlišným odstínem, takže jejich koupí získáte i moc pěknou dekoraci do svého interiéru. Na Bella Rose najdete velice pestrou nabídku vůní svíček Village Candle, ze které si určitě vyberete vůni vám nejmilejší. Dnes bychom vás rádi seznámili s voňavými (nejen) zimními novinkami.

 

Village Candle

 

Vonné svíčky

Na chvíli zavřete oči a představte si krajinu zasněženou bělostným třpytivým sněhem. Sedíte v saních tažených nádherným bílým koněm a vnímáte vůni mrazivého čerstvého vzduchu, jehličnatých stromů a lehký pánský parfém... Přesně tak se můžete cítit, kdykoli si zapálíte vonnou svíčku Sleigh Ride.

 

Village Candle


I když to tak zatím nevypadá, pomalu se blíží doba Vánoc. A Vánoce mají přeci svou tak specifickou vůni. Vonná svíčka Home for Christmas, která v sobě spojuje vůni teplého čaje s rumem, sladce máslovou vůni a vůni ovoce, vám mile zpříjemní vánoční čas strávený v rodinném kruhu.

 

Village Candle


Se zimou a Vánocemi se také pojí nejen dětmi oblíbené vánoční prázdniny. Možná vás to doteď nenapadlo, ale i ty přece mají svou specifickou vůni. Vzpomeňte si na své dětství... Vonná svíčka Happy Holidays vás okouzlí příjemným aroma skořice a hřebíčku v kombinaci s vůní cedrového dřeva.

 

Village Candle


Ovšem ještě než přijdou Vánoce, čeká nás krásný předvánoční čas v podobě adventu, kdy se můžete procházet vánočně nazdobeným náměstím s kelímkem hřejivého punče v ruce, povídat si s přáteli a plnými doušky nasávat tu kouzelnou předvánoční atmosféru... Pokud se vám mezi lidi zrovna moc nechce, nevadí. Nechte přijít předvánoční pohodu k sobě domů pomocí vonné svíčky Red Hot Cinnamon. Vůni skořicové kůry, čerstvě namletého nového koření a madagaskarské vanilky si zamilujete.

 

Village Candle


Votivní svíčky

Pokud si nejste úplně jistí, zda se vám vybrané vůně budou líbit, a tak se vám do nich nechce moc investovat, vyzkoušejte votivní svíčky.


Co je votivní svíčka? Jedná se vlastně o levnější variantu klasické velké vonné svíčky, takže se skvěle hodí třeba právě pro vyzkoušení různých vůní. Narozdíl od klasických vonných svíček nejsou umístěny např. ve skle, ale je třeba je vložit do oblíbeného svícnu či lucerničky nebo je postavit na vhodný talířek, neboť se po zapálení roztékají.

Village Candle


Milovníky zimy jistě osloví bílá votivní svíčka Ice Castle, jejíž vůně vás během okamžiku přenese do kouzelného ledového království. Vůně v sobě kombinuje něžnou lilii, osvěžující citron a pryskyřici.

Village Candle

Vonný vosk

Vhodnou alternativou k vonným svíčkám může být vonný vosk. A jak takový vonný vosk funguje? Vonný vosk se vloží do misky aromalampy a díky teplu z hořící čajové svíčky se začne postupně rozpouštět a současně uvolňovat opojnou vůni.

Village Candle


Opět můžete vybírat ze spousty úžasných vůní. Milujete vůni vánočního cukroví? Tak pro vás máme skvělou zprávu. Nemusíte čekat až do Vánoc, provoňte svůj domov třeba hned hnědě zbarveným vonným voskem Gingerbread House. Ve vůni se pojí zázvor, pomerančová kůra, perníkové koření a hnědý cukr. Díky této příjemné vůni se můžete každý den cítit jako v pohádce o perníkové chaloupce.

 

Village Candle


Ať si vyberete kteroukoli variantu, s vonnými svíčkami a vonnými vosky Village Candle zaručeně nešlápnete vedle. Můžete jimi také potěšit někoho blízkého.


Přejeme vám spoustu krásných chvil strávených v příjemně provoněném domově.


Lenka &  Bella Roseshoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Ověřeno zákazníky Garance nákupu

Copyright © 2009 - 2017 Bella Rose • info@bellarose.cz • Navštivte náš druhý e-shop: www.nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.