cz sk
Skandinávská móda, nábytek a bytové doplňky

+420 775 100 770 Po-Pá 8:00-17:00
ebook

Akční zboží

Designová páska Pastel
Designová páska Pastel
84 67 Kč vč.DPH
Lahev Marie white
Lahev Marie white
272 218 Kč vč.DPH
Legíny Snake
Legíny Snake
1449 580 Kč vč.DPH
Bavlněná modrá tunika 068
Bavlněná modrá tunika 068
5199 2080 Kč vč.DPH

Vyždímejte z léta maximum: Hurá na piknik!

16.08.2016

Už je to tak. Prázdniny neskutečně rychle utíkají, a tak vyždímejte z léta maximum a vyrazte s rodinou nebo přáteli na piknik.

 

 

piknik

 

 


Zasedněte společně k mapě a vyberte nějaké krásné místečko, kam byste se rádi podívali. Dáte přednost klasice v podobě pikniku někde na louce, nebo zkusíte něco jiného? Co třeba piknik na zřícenině hradu nebo u zatopeného lomu?


Můžete spojit příjemné s užitečným a na piknik vyrazit třeba na kole. Pohybem prospějete svému tělu a užijete si fajn den se svými blízkými.


Máte vybráno, kam vyrazíte? Tak teď už jen zbývá zabalit vše potřebné. Co byste rozhodně neměli zapomenout doma?

 


Piknikový koš


Skvělými pomocníky na piknik jsou piknikové koše. Piknikový koš hravě pojme všechno, co by se vám mohlo hodit, i něco navíc. :-)

 

 

kosik

 

 


Deka na piknik


Příjemné pohodlíčko vám zajistí prošívaná deka na piknik. Není nad to, pěkně se uvelebit na piknikové dece a naslouchat zvukům přírody. Jen si to představte – ležíte na voňavé louce, opodál zurčí potůček, ptáčci štěbetají... Už se těšíte?

 

 

 

deka

 

 


Jídlo a pití


Důležitou součástí pikniku je samozřejmě jídlo a pití. Jídlo by mělo být jednoduché, abyste jeho přípravou nestrávili celý den. Výborné jsou různé sendviče, slané a sladké pečivo... Skvělou volbou jsou i čerstvé zeleninové či ovocné saláty. Aby připravené dobroty přežily cestu bez úhony, zabalte je do barevných krabiček na jídlo.

 

 

dozicky

 

 


Servírovací potřeby


I jídlo na pikniku lze servírovat stylově. Přibalte do piknikového koše melaminové talířky v krásně veselých barvách a také hravé melaminové pohárky na nápoje.

 

 

 

nadobi

 

 

 


Pro přepravu pití můžete použít termo konvici z kvalitního a pevného plastu. Bude krásnou ozdobou prostřené piknikové deky.

 

 

 

konvice

 

 

 

 


Praktické látkové ubrousky přijdou vždycky vhod, proto by rozhodně neměly zůstat zapomenuty doma.

 

ubrousek

 


Světýlka


Připravte se také na možnost, že se vám nebude chtít domů a piknik protáhnete do pozdních večerních hodin. Vezměte tedy s sebou i baterky, lucerničky nebo třeba lampiony.

 

 

 lucernicka

 

 

 


Užívejte si zbývající prázdninové dny a nebuďte smutní, jistě nás ještě čeká krásné babí léto a budeme moci vyrazit na piknik i po prázdninách.


Lenka & Bella Roseshoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Ověřeno zákazníky Garance nákupu

Copyright © 2009 - 2017 Bella Rose • info@bellarose.cz • Navštivte náš druhý e-shop: www.nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.