cz sk
Skandinávská móda, nábytek a bytové doplňky

+420 775 100 770 Po-Pá 8:00-17:00

TOP 100 bytových doplňků

26.10.2013

TOP 100

Obecně bychom mohli tento TOP výběr rozdělit do několika skupin - na bytové doplňky, porcelánové nábytkové úchytky, potřeby pro dárkové balení, mýdla a drobné radosti a japonské designové pásky. Co se líbí nejvíce Vám?

Nábytkové úchytky

Možná nejsou na první pohled nejvýraznější, jsou však tak neuvěřitelně milé, že udělají velký dojem. Není proto divu, že se mezi TOP 100 nejprodávanější produkty stále řadí na špici. Ano, řeč je o porcelánových nábytkových úchytkách.  Nábytkové úchytky mohou být nejen  z porcelánu. Najdete u nás také dřevěné, skleněné i keramické. Hodí se do kuchyně, koupelny i dětského pokoje. 

Prohlédněte si nejprodávanější nábytkové úchytky.

Sarah Mini White Mini Sarah Gold

 

Dárkové balení

Další oblíbenou skupinu mezi našimi výrobky tvoří potřeby pro dárkové balení. Do TOP 100 se jich pravidelně probojuje celá řada. Ať už to jsou balící papíry, balící papírové sáčky nebo dekorativní stuhy.

Papírový sáček Spot red Papírové sáčky s bubínky Papírové štítky na dárky Stuha Green Gate

 

Drobné radosti

Drobné radosti, dárečky pro radost a dobrou náladu - pro sebe nebo pro Vaše nejbližší. Taková je většina výrobků, které na Bella Rose najdete. Všechny bytové doplňky a dekorace jsou kouzelným a milým dárkem.

Sušená levandule Dárkový poukaz Sklenice na víno francouzské mýdlo

Japonské designové pásky

 Japonské designové washi pásky jsou vychytávkou a hitem posledních let. Na Bella Rose najdete široký výběr designových pásek se širokou možností využití.

Samolepící barevné pásky black patterns - designové pásky veselé designové pásky designové pásky

Prohlédněte si všech TOP 100 výrobků na Bella Rose!shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Ověřeno zákazníky Garance nákupu

Copyright © 2009 - 2017 Bella Rose • info@bellarose.cz • Navštivte náš druhý e-shop: www.nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.