cz sk
Skandinávská móda, nábytek a bytové doplňky

+420 775 100 770 Po-Pá 8:00-17:00

Dětská narozeninová párty

28.04.2016

Blíží se významný den, kdy má Váš potomek narozeniny? Překvapte ho tou nejúžasnější dětskou narozeninovou párty.


Začněte tím nejdůležitějším. Stanovte termín a pozvěte nejlepší kamarády svého dítěte. Pozvání samozřejmě můžete nechat na dětech. Určitě moc rády, ať už samy, nebo s Vaší pomocí, vyrobí originální pozvánky. Zkuste jim dát kartičky z výkresu a washi pásky. Uvidíte, jaká kouzla s nimi děti zvládnou.

 

 

wasi

 

 

 

 

Na správné oslavě samozřejmě nesmí chybět dort. Můžete ho upéct sami nebo pokud si na to netroufáte, svěřte jeho výrobu nějaké šikovné cukrářce. Budete tak mít víc času na další věci.

 


Zkuste pro malé mlsaly upéct výtečné domácí máslové sušenky. Se skutečně originálními sušenkami Vám pomůže skvělý pomocník – embosovaný váleček. Uvidíte, že po sušenkách nezůstane ani drobeček.

 

mimoni

 

 

 

 

Pokud se chystáte servírovat i zmrzlinový pohár, ochuťte ho lahodným melounovým sirupem. Skvěle se hodí také na různé dezerty, palačinky či do koktejlů. Po melounech krásně voní i chutná.

 

 

 

meloun

 

 

 

 

 

Můžete také připravit výtečnou domácí zmrzlinu plnou čerstvého ovoce.

 

 

zmrzka

 

 

 

 

 

Na párty je samozřejmě žízeň. Tu lze nejlépe uhasit pomocí domácí limonády nebo můžete sáhnout po ovocném čaji, který sladce voní po malinách a pěnových marshmallows. Nechte ho pěkně vychladit a věřte, že si ho děti zamilují.

 

 

čaj

 

 

 

 

 

Nápoje můžete servírovat ve veselých plastových kelímcích, případně v melaminových pohárcích.

kelímky

 

 

 

Nezapomeňte na krásně barevná brčka!

 

 

brčka

 

 

 

 

Občerstvení v podobě ovoce, zeleniny, mlsání apod. servírujte v pestrobarevných miskách a na talířcích.

 

 

 

misky

 

 

 

 

Je třeba také myslet na zábavu. Děti se většinou zabaví samy, ale raději mějte v záloze nějaké dětské hry. Zapátrejte v paměti, co jste jako děti hráli Vy. Mezi oblíbené hry patří třeba Čáp ztratil čepičku, kdy se vyvolá např. určitá barva a děti musí co nejrychleji najít něco právě v té barvě a dotknout se toho.


Můžete také vyzkoušet poznávání poslepu vytahovaných věcí z pytlíku, případně ochutnávání poslepu, štafetu s míčkem na pálce... Určitě si vzpomenete na spoustu dalších her, které děti příjemně zabaví.


Ještě nezapomeňte nakoupit spoustu veselých balónků a oslava může začít!


Přejeme Vám, ať se narozeninová párty vydaří a všichni si ji skvěle užijí.

 shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Ověřeno zákazníky Garance nákupu

Copyright © 2009 - 2017 Bella Rose • info@bellarose.cz • Navštivte náš druhý e-shop: www.nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.