cz sk
Skandinávská móda, nábytek a bytové doplňky

+420 775 100 770 Po-Pá 8:00-17:00
ebook

Akční zboží

Oválný talířek Zebra
Oválný talířek Zebra
529 265 Kč vč.DPH
Kalhoty Calm Black Deep
Kalhoty Calm Black Deep
1599 640 Kč vč.DPH
Kalhoty Sauvage Pant
Kalhoty Sauvage Pant
1649 660 Kč vč.DPH
Top Cassie
Top Cassie
1699 680 Kč vč.DPH

Dobroty pro velikonoční koledníky

17.03.2016

Velikonoce se kvapem blíží a jistě už si lámete hlavu, čím potěšit především malé koledníky. Zajít do obchodu a koupit běžná čokoládová vajíčka, zajíčky a kuřátka, to umí každý. Zkuste být letos originální a koledníky překvapte nějakou domácí dobrotou.

 

 

obr

 

 

 

Připravili jsme pro Vás několik tipů.


Nejen k Vánocům patří voňavé perníčky. Stačí vyměnit vánoční vykrajovátka za velikonoční a můžete se pustit do díla. Pokud zrovna velikonoční vykrajovátka nemáte a přesto byste se rádi pustili do pečení, není nic jednoduššího, než si vyrobit vlastní, a tím pádem originální šablonky z pevného kartonu a podle nich perníčky vykrájet nožem. Je to sice trochu pracnější, ale výsledek bude jistě stát za to.

 

Za úžasnými perníky na fotkách stojí Tvořivé večery v Havířově.

 

 perníčky

 

 

 


Raději byste něco jednoduššího? V tom případě Vám pomůže náš kouzelný váleček, který na těstě zanechává hravé velikonoční motivy. Součástí balení je také recept na máslové sušenky, takže stačí podle něj vyrobit těsto, vyválet ho válečkem a následně vzít jakékoli vykrajovátko a parádní velikonoční sušenky jsou na světě! Tedy ještě je musíte samozřejmě upéct. :-)

 

 

sušenky

 

 

 

 

Z velikonočních sušenek také můžete vyrobit sušenky na dřívku. Spojte k sobě dvě upečené sušenky (například rozpuštěnou čokoládou s trochou tuku) a vložte mezi ně dřívko od nanuku. Dřívko ještě můžete ozdobit mašličkou nebo kouskem veselé washi pásky.

 

 

 

wasi

 

 

 

 

 

Máte rádi vánoční rumové kuličky? Stejné těsto můžete využít i o Velikonocích. Z polotuhé hmoty za pomoci lžíce vytvořte vajíčka, nechte je ztuhnout v ledničce a potom jednotlivá vajíčka napíchávejte na špejle a máčejte je v čokoládové polevě. Na dozdobení můžete použít drobné (jedlé) dekorace ve tvaru kytiček, motýlků apod.

 


A posledním tipem, o který bychom se s Vámi rádi podělili, jsou velikonoční muffiny. Upečte muffiny podle svého oblíbeného receptu, po vychladnutí na ně naneste krém a dozdobte je veselými bonbony ve tvaru vajíček.

 

 

muffiny

 

 

Přejeme Vám krásné Velikonoce!shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Ověřeno zákazníky Garance nákupu

Copyright © 2009 - 2017 Bella Rose • info@bellarose.cz • Navštivte náš druhý e-shop: www.nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.